‘deZakenVrienden’

Het netwerk ‘deZakenVrienden’ stelt zich ten doel om christelijke ondernemers & managers in Noord Nederland met elkaar in verbinding te brengen en via GGZ In de Bres medemensen op weg te helpen naar herstel. DeZakenVrienden steunen de christelijke zorgaspecten binnen GGZ In de Bres o.a. door een jaarlijkse bijdrage.

Op basis van de kernwaarden ontmoeting, verbinding en bemoediging organiseert Vrienden van In de Bres  jaarlijks vier inspirerende netwerkbijeenkomsten.  Deze bijeenkomsten zijn vriendschappelijk, gezellig, respectvol en opbouwend van karakter. Vaak wordt een bekende spreker uitgenodigd, die iets deelt uit zijn of haar vakgebied.

Meer weten over ‘deZakenVrienden’ of vrijblijvend een uitnodiging ontvangen?
Stuur dan een e-mail naar: lhessels@indebres.nl

De ZakenVrienden maken door hun bijdrage speciale projecten mogelijk. Op dit moment steunen zij o.a. een bijzonder project waarin samenwerking tussen plaatselijke kerken en de christelijke GGZ mogelijk wordt maakt.

‘deZakenVrienden’

Bouwbedrijf Lont Sint Annaparochie www.lont.nl
CapForce Surhuisterveen www.capforce.nl
Vos Opmaat Consultancy Groningen www.vosopmaat.nl
Hema Drachten Drachten www.hema.nl
Accon AVM Groningen Groningen www.acconavm.nl
TRIP Advocaten & Notarissen Groningen, Assen, Leeuwarden www.triplaw.nl
Notaris Kooi Beetsterzwaag www.notariskooi.nl
Multicopy Drachten, Surhuisterveen www.multicopy.nl
Friesch Dagblad Leeuwarden www.frieschdagblad.nl
Pronamic Internet & Marketing Drachten www.pronamic.nl
UNIK Wijnhuis Leeuwarden www.unikwijnhuis.nl
Dost Advies & Bemiddeling Zuidhorn www.dostadvies.nl
Eringa Fiscalisten Leeuwarden www.eringafiscalisten.nl
Lubberink & co Groningen www.lubberink.nl
DRS Installatietechniek BV Noardburgum www.drs-installatie.nl
Apotheek De Wiken Drachten www.apotheekdewiken.nl
Babyplanet Drachten www.babyplanet.nl 
Elkapack BV Burgum
Poelman Assurantiën Drachten www.poelman-assurantien.nl
Holding LT Steendam BV Drachten
TimHamoen BV Drachten www.timhamoen.nl
Mollema Pensioen Consultancy Tolbert www.mollema-pensioenconsultancy.nl
De Haan Advocaten & Notarissen Stiens www.dehaanlaw.nl
AndromedaDesign Drachten www.andromedadesign.nl
Or-Quest BV Drachten www.or-quest.nl
Joustra Herstoffering Meppel, Steenwijk www.joustraherstoffering.nl 
Wind Groep, Architectuur en vastgoed Drachten www.windgroep.nl
CC Excellence Drachten, Woerden www.excellence-coaching.nl 
Brink Vastgoed Beheer Doezum
Rabobank Drachten – Leeuwarden www.rabobank.nl